גוגל ופיסבוק – הטייקונים החדשים

כל מילה, כל צעד, כל פעולה שלנו, הכל, אבל הכל מנוטר, מקוטלג ומעובד לפרופיל מדוייק להחריד שלנו לטובת מכירה לבעלי אינטרס.מיקי רוזנטל בתכנית חי בלילה ב"קשת" על החוק לריסון כוחם של תאגידי הענק הדיגיטליים.

שרת המשפטים לא אהבה את סרטון השחיתות החוקית

מסתבר ששרת המשפטים שקד, שקיבלה תרומה מלוביסט ופעלה לטובתו בכנסת לאחר מכן לא אהבה את הסרטון שלי על השחיתות בממשלה (מעניין למה) רוצה לתבוע אותי דיבה. אני מתחייב להסיר את חסינותי אם תממש את איומיה. עומד מאחורי כל מילה וכל נתון בסרטון.

מחיקת החובות לנוחי דנקנר

הצעה דחופה לסדר בנושא מחיקת חובות לנוחי דנקנר על ידי בנק לאומי. כ30 משפחות בישראל נהנות מהטבות והלוואות בתנאים מטורפים וללא בטחונות. 2 אחוז מהציבור נהנה מ70 אחוזים מההלוואות מהבנקים.

אני נכה

דברים שאמרתי בכנסת לרגל היום הבינלאומי לזכויות של אנשים עם מוגבלויות כולל הסיפור האישי שלי

ליבי נכמר, עקרו את נתניהו מהדיור הציבורי

אנקתי  מעל דוכן הכנסת כששמעתי מה עשו לנתניהו. לגרש ככה אדם מהדיור הציבורי ברחוב בלפור?! מילא לקינג דיויד, אבל למלון עממי כמו שרתון פלאזה? עם בריכה קטנה ועלובה. ממש שובר את הלב. זה היה מצחיק אם הבדיחה לא הייתה על חשבוננו, ראש הממשלה שלנו מאמין בלב שלם שהוא קיסר.

פרשת הצוללות והפרקליט

ראיון של רוזנטל לחדשות 2 בנושא פרשת הצוללות והפרקליט דוד שמרון. במספר מקרים הועסק דוד שמרון, עורך דינו ומקורבו של ראש הממשלה נתניהו על ידי בעלי אינטרס המבקשים להשפיע על החלטות הממשלה.

"כשר אבל מסריח" דרעי חוזר למשרד הפנים

במליאת הכנסת נואם רוזנטל לאור חזרתו של ח"כ אריה דרעי שהורשע וריצה מאסר בפועל, לזירת הפשע בה נטל שוחד – משרד הפנים. "כמו שקצב יחזור לבית הנשיא ואולמרט לתפקיד ראש הממשלה"