יואב יצחק: "העיתונאי" שהתמכר לשקר

זהו סיפורו הטראגי של יואב יצחק. עיתונאי לשעבר וכזבן בהווה שהתמכר להפצת חדשות מזוייפות. זקנתו מביישת את נעוריו. אתר האינטרנט שהקים משמש עבורו במה לפרסום אקטואליה אלטרנטיבית והפצתה תחת כותרות מופרכות וחסרות בסיס.

 

מושחתים הופכים תחת עטו לצדיקים ואילו ראשי מערכת אכיפת החוק הם לפי יצחק פושעים.

יואב יצחק ממנה בהבל פיו נשיאים

ומריץ מ"טעמו" מועמדים לפרקליט המדינה

יצחק לא מפרסם רק כזבים מטעם עצמו. הוא מפיץ גם המצאות של אחרים

מאות כותרות שקריות מהסוג הזה פרסם יואב יצחק באתרו. הנה דוגמא משעשעת. המתחזה לעיתונאי פרסם שמבקר המדינה לא הוזמן לדיון בשדולה נגד השחיתות בכנסת. מזל שצילמנו את שני מבקרי המדינה יחד.

בשנים האחרונות יצחק לא רק מתפרנס משקריו, אלא מקבל תשלום עבור חיסולים ממוקדים. יצחק קיבל מאות אלפי שקלים כדי לפרסם ידיעות כוזבות. לא מדובר איפה בעיתונות, אלא באירגון פשע. ממש כך.

יצחק פירסם שורה של השמצות ובדיות נגד מני נפתלי. הוא הפך אותו למטריד מינית, גנב, שקרן ונוכל. בית המשפט קבע שמני נפתלי דובר אמת. החקירות נגדו נסגרו בלא כל האשמה. יואב יצחק החליט לחסל אותו ולא בחל באמצעים.

מני נפתלי עמד באומץ מול המתקפה המטונפת והצליח להתאושש.  כוחותיו של תנ״צ אפרים ברכה לא עמדו לא מול גל הפרסומים השקרי והמכוער של יואב יצחק.

 

גם אחרי שהצליח לגרום להתאבדותו של תנ"צ ברכה וגם אחרי שהביא לאסון וחורבן של משפחתו לא הרפה יצחק.ְ למה?

יואב יצחק הוא ״עט להשכיר״.  ידיו דמים מלאו. את החיסול של ברכה עשה מטעם הרב פינטו. ידיו של יצחק שפכו את הדם.

הנה עוד דוגמא: יצחק קיבל כ-330 אלף שקל מאיש עסקים כדי לחסל את יריביו, בהם עו"ד יוסי כהן. כהן משמש גם פרקליטה של שרה נתניהו. יואב יצחק לא היסס וסימן גם את משפחת נתניהו כמטרה למתקפה ארסית ופרסם עליהם ערימה של שקרים נבזיים. הנה:

כשנתניהו לא הבין את ״הרמז״ הפכו ההמצאות של יואב יצחק לדמיוניות יותר וזדוניות יותר.

יצחק המציא עוד ועוד שקרים ועוד ועוד עדויות שבדה ממוחו

 

בחזיונותיו נמצא אפילו עד מדינה נגד נתניהו

 

גם שרה חטפה שלא בצדק.

לשיא השפלות הגיע יואב יצחק בידיעה הזו, שבה ״אבחן״ את גברת נתניהו

בראיון לרדיו 103 הוסיף הנבל: "אני יודע שלנסיעה היום של נתניהו ללונדון היא לא מצטרפת" (בשל מצבה). 6 שעות אחרי עלתה שרה עם בעלה למטוס.

 

יואב יצחק מיבב עכשיו שהביקורת עליו נובעת מ"הגנתו" על משפחת נתניהו. עינכם הרואות מי טינף. מה קרה? יצחק המאפיונר פשוט הגיע להבנות עם פרקליטה של המשפחה והפך את עורו.  הוא שאמרתי. ״עט להשכיר״ למרבה במחיר.

הירשמו לעדכונים מהאתר